معرفی شرکت آراز استیل راد

شرکت آراز استیل به عنوان مجری عملیات طراحی ، تولید و نصب تجهیزات آشپزخانه های صنعتی، سلف سرویس و سردخانه با تکیه بر تجربه و دانش فنی و بهره گیری از خلاقیت و توانایی های موجود مفتخراست با سالها تجربه و فعالیت ضمن توجه به نیاز مصرف کنندگان با بهره گیری از دانش روز دنیا قدم های استوار و پایداری  درجهت ارتقاء سطح کیفی و کمی خدمات خود در این امر بردارد.

این شرکت همیشه تلاش نموده تجهیزات تولیدی خود را بر اساس استانداردهای روز با استفاده از مواد اولیه مرغوب تولید نماید. چرا که تجهیزات پخت یکی از ابزارهای مهم در تامین غذای سالم و با کیفیت می باشد.

مجموعه آراز استیل  در جهت حمایت از تولید ملی، کارآفرینی و اشتغال ، به عنوان طراح و مجری عملیات تولید در زمینه «تجهیزات آشپزخانه صنعتی» شروع به فعالیت نمود. به همین منظور با داشتن تولید انبوه و بهبود کیفی  مستمر در محصولات تولید ی خود ، این شرکت ملزم به اجرای کلیه آیین‌نامه‌های مرتبط با این صنعت بوده که با در نظر گرفتن «استانداردهای ملی و بین‌المللی» در طراحی، ساخت و تولید، گامی بلند در راستای «عملکرد سیستماتیک» و «استقرار نظامنامه کیفیت» برداشته است.

آسودگی خیال با آراز استیل

گروه صنعتی آراز استیل مشاور ، طراح و تولید کننده انواع تجهیزات آشپزخانه صنعتی با سایز های سفارشی و ارسال به تمام نقاط کشور می باشد. تمامی تجهیزات آشپزخانه صنعتی تولید شده در گروه صنعتی آراز استیل بوسیله مجرب‌ترین کارشناسان و بروزترین دستگاه های CNC تولید می گردد. تجهیزات آشپزخانه صنعتی پس از ارسال توسط نصابان مجرب و خبره نصب و راه اندازی میگردند. کلیه تجهیزات آشپزخانه تولید شده در آراز استیل دارای گارانتی معتبر و تضمین تامین قطعات پس از فروش می باشند.

نسل نو آشپزخانه‌های صنعتی

آشپزخانه صنعتی یا همان  Commercial Kitchen آشپزخانه‌هایی است که برخلاف آشپزخانه‌های عمومی خانگی برای اهداف تجاری پخت‌وپز مورد استفاده قرار می‌گیرد ولی اگر تجهیزات یک آشپزخانه صنعتی مورد نظر باشد از کلمه industrial kitchen استفاده می‌شود.

آشپزخانه صنعتی با آشپزخانه‌های خانگی تفاوت‌های زیادی دارد. یکی از مهم‌ترین تفاوت‌ها حجم پخت‌وپز در این آشپزخانه‌ها است که با توجه به حجم بالای پخت‌وپز در آشپزخانه صنعتی می‌بایست تجهیزات آن جوابگوی مقدار بالای پخت‌وپز باشد.  در یک آشپزخانه معمولی خانگی غذا برای افراد یک خانواده تهیه می‌شود اما در یک آشپزخانه صنعتی محل سرویس دهی به سازمان‌ها، هتل‌ها و رستوران‌ها و… است.

تعدد افراد در مراکز صنعتی همچون سازمان‌ها یا رستوران‌ها نسبت به خانه افراد قابل قیاس نیست.

اگر بخواهیم با ذکر یک مثال توضیح بدهیم می‌توانیم یک کارخانه بزرگ صنعتی که پرسنلی بین ۷۰۰ تا ۱۰۰۰ نفر دارد را مورد بررسی قرار دهیم. در این مقیاس بزرگ افراد با سلیقه‌های غذایی مختلف در کنار هم مشغول کار هستند و به دلیل بالا بودن تعداد پرسنل به صرفه نیست که هر روز از یک رستوران غذا سفارش داده شود. به همین دلیل این کارخانه نیازمند فضایی است تا بتواند نهار یا شام کارکنان خود را تهیه کند.

در مقیاس‌های کوچکتر همچون خانه معمولا یک نوع غذا می‌تواند جوابگوی اعضای خانواده باشد ولی در جاهایی همچون کارخانه‌های صنعتی یا شرکت‌ها به دلیل بالا بودن تعداد پرسنل، سلیقه‌های غذایی زیادی نیز وجود دارد. به خاطر همین موضوع فقط داشتن یک آشپزخانه صنعتی استاندارد می‌تواند این امکان را در اختیار کارخانه یا مراکز صنعتی با تعداد افراد بالا قرار دهد تا انواع غذاها با حجم بالا در آن پخته شود تا کارکنان سازمان بتوانند از غذای محیط کاری خود رضایت داشته باشند که همین موضوع یکی از عواملی است که باعث می‌شود رضایت شغلی پرسنل افزایش یابد و در نهایت منجر به افزایش بازده آن مرکز صنعتی خواهد شد.

«فروش آغاز تعهد ماست»

این شعار اصلی گروه تولیدی آراز استیل میباشد که همواره آنرا سرمشق خود قرار داده است .

تنوع در محصولات و تجهیزات  این صنعت بسیار بالاست و بعضا خریداران این محصولات را با مشکل تصمیم گیری و سردرگمی انتخاب محصول مواجه میکند لازمست این مژده را به شما بدهیم که با اطمینان  وآسودگی خاطر میتوانید از مشاوره گروه بازرگان و فروش ما بهره ببرید کارشناسان ما همیشه پاسخگوی سوالات شما خواهند بود راههای ارتباطی ما در سایت ذکر شده است  و همچنین  میتوانید ما را در صفحات مجازی نیز دنبال کنید و یا سوالاتتان را در همین سایت به راحتی بروی واتس آپ از ما بپرسید