یخچال ایستاده تک درب

برند: آراز استیل | Arazsteel

تماس: 09128753652
درخواست مشاوره/خرید

توضیحات:

یخچال ایستاده تک درب از برند معتبر آراز استیل، یک انتخاب عالی برای آشپزخانه‌های مدرن است. با ابعاد دقیق و مناسب (طول 700 میلیمتر، عمق 830 میلیمتر و ارتفاع 2150 میلیمتر) این یخچال به راحتی در فضاهای مختلف جای می‌گیرد و فضای زیادی اشغال نمی‌کند.

تک درب بودن آن به شما امکان دسترسی آسان و سریع به مواد غذایی را می‌دهد. طراحی داخلی یخچال با دقت انجام شده تا بیشترین فضای ممکن برای نگهداری مواد غذایی را فراهم کند. طبقات قابل تنظیم و جاهای مخصوص نگهداری میوه و سبزیجات، این امکان را به شما می‌دهد تا با توجه به نیاز خود، فضای داخلی یخچال را سازماندهی کنید.

این یخچال با بهره‌گیری از فناوری‌های مدرن در ساخت و طراحی، علاوه بر اینکه زیبایی خاصی به آشپزخانه شما می‌بخشد، در مصرف انرژی نیز بسیار کارآمد است. با استفاده از سیستم‌های پیشرفته خنک کننده، مواد غذایی شما برای مدت زمان طولانی‌تری تازه و سالم باقی می‌مانند.

طراحی خارجی یخچال نیز بسیار شیک و مدرن است، به گونه‌ای که با انواع دکوراسیون‌های داخلی سازگار است. این یخچال ایستاده تک درب آراز استیل نه تنها یک وسیله کاربردی در آشپزخانه شما خواهد بود، بلکه یک افزودنی زیبا به فضای زندگی شما نیز محسوب می‌شود.

طول

700 میلیمتر

عمق

830 میلیمتر

ارتفاع

2150 میلیمتر